Ambasada.ro
toate articolele
2
1
 
Bucuresti
 
UTC

Convertor valutar

Suma
Din
In
Modul oferit de Curs.financiar.ro

Newsletter

 

El Salvador

Comentarii & intrebari

Pagina: 1
 1. Rugaminte
  Buna ziua! Numele meu este Ovidiu Spataru si candidez cu sanse importante de a intra in Guinness World Records impreuna cu colectia mea de ziare si reviste de sport din toate tarile lumii. Din pacate, data fiind distanta foarte mare, din El Salvador inca nu am reusit sa-mi procur asemenea publicatii, cu toate eforturile depuse de mine sau cunostinte. Acesta este si motivul pentru care va deranjez cu acest mail: daca e posibil, v-as ruga foarte mult sa ma ajutati in acest demers al meu! Urandu-va mult succes, va multumesc anticipat si astept cu nerabdare un semn din partea dvs!
  de la OVIDIU SPATARU (11-10-2011 10:45:47)
  5Gj8lfndYpVB
  My sister viietsd there when she was younger. What an interesting city.Sorry about the way you were greeted right off the bata. I don't think my sis would be surprised to hear what happened to you. I think they had a couple of pretty scary experiences with creepy characters. (She was traveling with my sisters, and they felt like safety was a bit of an issue.)They did have a great time, though.=)
  de la JbhDaZqtb (11-10-2015 23:51:32)
  yTAwGYaTRKW
  That's just a shame! I like Maribeth's idea about the maternity top. I think I'd reahtr look at pictures that to go to there. When you are in a run down foreign country you are at their mercy. It's too easy for you to be falsely accused and thrown into to their jails!I guess you can tell I am not a globe trekker.~Ames http://wifvuiptduj.com [url=http://tignmk.com]tignmk[/url] [link=http://lnmfyuf.com]lnmfyuf[/link]
  de la bqtRU9bqz3X (12-10-2015 21:36:13)
  QwhPlJ1V9Ty
  Ne nje vend ku demokracia fnsuniokon opozita do te fitonte qe ne 2007 ne zgjedhjet e parakoheshme por fatkeqesisht me taborin e politikaneve te korruptuar qe ekziston dhe qe lehtesisht kontrollohet nga Saliu, edhe ne 2013 eshte pothuajse e pamundur megjithe besimin qe juve keni ne fitoren. Neglizhimi qe i behet AK dhe afrimit afer saj te shume te rinjve qe nuk kane votuar me pare dhe potenciali qe kjo force mund ti coje votat tek Saliu e rrezikon pa mase fitoren e opozites. Fatkeqesisht ne te gjithe e dime qe Saliu nuk do ta lere kurre pushtetin ne menyre demokratike dhe ne vitin qe vjen jam me se i sigurt se do gjendemi perpara nenshtrimit ose revolucionit dhe ne qofte kjo e dyta potenciali per te qene nje revolucion i pergjakshem eshte deshperimisht i madh. Meqenese ne shume blogje shprehet shqetesimi dhe zhgenjimi qe opozita nuk po i ngren njerezit te protestojne, si lider i opozites ju takon juve te orientoni shqipetaret drejt nje revolucioni demokratik dhe arsyet pse kjo qeveri nuk duhet te rrije me as edhe nje minute ne pushtet jane te shumta. Duke nisur nga faji i qeverise qe na ka larguar nga Europa e bashkuar, korrupsioni, vrasjet ne bulevard, rrenimi i drejtesise, etj. ju duhet sa me shpejt te filloni nje levizje ku te kerkoni largimin e kesaj bande dhe qeveri teknike per zgjedhje te parakoheshme. Njerezit jane te deshperuar dhe do t'ju mbeshtesin. Le te dalim te gjithe ne bulevard dhe te mos ikim derisa te ike qeveria ashtu si ne Egjipt e kudo tjeter, le ti tregojme Saliut dhe eunukeve te tij forcen e popullit, eshte e vetmja rruge. http://gbwioxic.com [url=http://khgkmqdo.com]khgkmqdo[/url] [link=http://qyenud.com]qyenud[/link]
  de la JELHPCFNhxv7 (14-10-2015 21:52:56)
Echipa Ambasada.ro nu-si asuma responsabilitatea juridica pentru parerile exprimate in rubrica "Comentarii".

Adauga comentariu

Titlu
Nume
Email
Doresti sa primesti stiri de la Ambasada.ro?
Doresti sa afli cand ai primit un raspuns?
 
Comentariu / Intrebare*
CAPTCHA Image
[ Alta imagine ]
Cod*

inapoi
     
 
Ambasada    Ambasade in Romania    Ambasadele Romaniei in lume    Legislatie    Contact    Inox
Copyright © 2006-2019 PrimeSpace www.primespace.ro. Toate drepturile rezervate.